Z İ R V E

Yükleniyor

You SaasLand wherever your
business agency

Zirve Technology, 22 Kasım 2009 tarihinde hizmete girmiştir.

Zirve Technology 04 Aralık 2009 tarihinde Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi başvurusunu yapmış ve 06 Ocak 2010 tarihinde Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından onaylanmıştır.

Zirve Technology 18 Şubat 2010 tarihinde zirve.net.tr için kayıt başvurusu yapmış bulunmaktayız. 03 Mart 2010 tarihinde başvurumuz kabul edilmiş bulunmaktadır.

Zirve Technology Sunucuları Denizli/Netinternet ve Amerika/Contabo Datacenter’larında 7/24 en yüksek güvenlik sistemleriyle takip edilmektedir.

Zirve Technology omurgasına entegre donanım bazlı güvenlik ve verimlilik üniteleri sayesinde, müşterilerimize hem ekonomik hem de kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Bu cihazlar bulunduğu konum nedeniyle Zirve Technologyden hizmet alan her türlü müşteri trafiğini kapsamaktadır.

Zirve Technology omurgasında bulunan ürünlerin her biri, müşterilerimize ve dolayısıyla bütçesine avantajlar sağlamaktadır.

Müşterilerimizi her zaman dikkatlice dinler, doğru anlar , pratik ve etkili yaklaşım, öneri ve çözümler sunarız.

Hiçbir zaman kendimizi ve müşterilerimizi daha önceden belirlenmiş kalıp ve şablonlarla sınırlamaz, her zaman bir başka çözümün olabileceğini düşünerek en iyiye varmaya çalışırız.

Her türlü çalışmada, bütünün ve önceliklerin görülmesini teşvik ederiz.

Tüm çalışmalarımızda yaratıcı bir tarz ve tutum içerisine davranırız.

Yaptığımız işten öncelikle kendimiz zevk almalıyız, bu bağlamda devamlı yeni şeyler öğrenmek ve uygulamaktan hiçbir zaman kaçınmayız. En iyiye ulaşma isteği her zaman yolumuzu çizer.

Tecrübemizin ve çalışanlarımızın dinamizminin verdiği güç ile yorulmak bilmeyiz. Çalışma isteğimiz ve yaptığımız işten duyduğumuz heyecan daima ilk günümüzdeki gibidir.

Profesyonel bir iş, net bir anlayış ve müşteri memnuniyeti için her zaman samimiyete önem veririz.